Середа, 2021-08-04
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

 

Малі олімпійські ігри

Мета: підвищення інтересу до фізичної культури та здорового способу життя дітей і дорослих. Виявляти здібності та інтереси дітей. Виховувати вольові якості, розвивати прагнення до перемоги і впевненість у своїх силах. Вчити не тільки отримувати радість від своїх результатів, але і переживати за товаришів. Сприяти активному залученню батьків до спільної діяльності з дітьми. Створити атмосферу тісного співробітництва і співдружності, позитивний психологічний настрій.

Лунають позивні

Парад учасників змагань «Козацький марш»

Головний суддя змагань. Здача рапорту.

Директор. Привітання.

Головний суддя змагань. Капітани команд  9-х,10-х,11-х  класів два кроки вперед……..

(Підняття прапора)   «Гімн України»

Директор. Малі олімпійських ігри - відкриті.

Футбольний клуб «Прилуки» дарує нам перехідний кубок для вручення переможцям Малих олімпійських ігор, які будуть тривати протягом 2015-2016 н.р., а також дарує футбольний м’яч для переможців в змаганнях з міні-футболу в залік Малих олімпійських ігор.

Ведучий . Сьогодні на нашому святі присутні гості:

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, член штатної національної збірної команди України з 2005 року, дворазова чемпіонка Всесвітньої літньої Універсіади 2007 року у м. Банкок (Таїланд) та 2011 року в м. Женьшень (Китай), учасниця чемпіонатів світу 2006 року м. Москва (Росія), 2007 рік  м. Осака (Японія), фіналістка чемпіонату Світу 2011 року м. Дегу (Південна Корея), учасниця чемпіонатів Європи 2006 , 2007, 2010 років, багаторазова переможниця та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів України  серед дорослих, молоді та юніорів і дівчат. Має медаль «За працю та звитягу» 2007 року, Почесну грамоту міністра освіти та науки 2005 року. Почесну грамоту міністра освіти та науки, молоді та спорту 2011 року. Почесну грамоту міністра внутрішніх справ 2011 року.

Виступ гостей

Головний суддя змагань. Оголошується програма змагань.

Програма змагань включає в себе:

  1. «Веселі старти» для учнів 2-х,4-х класів. Суддя Бондаренко Н.М.
  2. «Тато, мама,я – спортивна сім’я» для батьків учнів 2-х,4-х класів. Суддя Бондаренко Н.М.
  3. Стрибки в довжину з розбігу  для учнів 7-11 класів Суддя Дурас Д.В.
  4. Біг 100 метрів для учнів 7-11 класів. Суддя Бондаренко Н.М, Дурас Д.В.
  5. «Старти надії» для учнів 5-6 класів. Суддя Бондаренко Н.М, Дурас Д.В
  6. Естафетний біг 4*100 для учнів 7-11 класів. Суддя Бондаренко Н.М,

 Дурас Д.В

Ведучий . Зустрічаємо гостей з ЦТДЮ танцювальний колектив «ІСКОРКА» з композицією «За Україну» Керівник Тищенко Валентина Леонідівна.

Індивідуальний номер

 ЦТДЮ

Ведучий. Розпочинаємо наші змагання «Веселі старти». До старту запрошуються команди 2-4 класів.  «Веселі старти» 

 

Естафета 1.

Учні шикуються в колону по одному. Обруч на відстані 10 метрів. Перший учасник біжить з м’ячем і кладе його в обруч, передає естафету іншому. Другий біжить, забирає м’яч і передає наступному.

Перемагає команда, яка швидше і правильно виконає всі дії.

Естафета 2.

Діти вишикуються в колону по одному і передають м’яч над головою. Останній учасник з м’ячем стає на перед і естафета продовжується до того часу поки ведучий знову стане на своє місце і  підніме м’яч вгору.

 Перемагає команда, яка швидше і правильно виконає всі дії.

Естафета 3.

По одному учаснику стає на відстані 10 метрів від команди  і вертикально тримає обруч. По сигналу перший учасник біжить і пролазить крізь обруч   та передає естафету наступному. Змагання триває доки останній учасник виконає вправу.

 Перемагає команда, яка швидше і правильно виконає всі дії.

Ведучий. Представники  7-11 класів, які беруть участь у змагань стрибки в довжину з розбігу запрошуються до стрибкової ями.

Ведучий . Продовжуємо наші змагання . Запрошуємо спортивні сім’ї до участі у змаганнях «Тато,мама,я – спортивна сім’я».

 

“Тато, мама, я — спортивна сім'я ”

Посадка та збір овочів

Перед кожною командою на відстані 15м. лежить обруч, у якому знаходяться 5 тенісних м’ячиків. Капітан біжить до обруча з торбинкою і збирає м’ячики в торбинку, після того повертається до команди і передає естафету наступному учасникові. Мама з торбинкою біжить до обруча і викладає м’ячики. Повернувшись назад  вона передає торбинку дитині, яка біжить і збирає м’ячики і повертається до лінії старту.

Переправа через річку

На лінії старту стоїть тато з обручем, накинутим на поясі. За командою «руш» тато біжить на протилежний берег де на відстані 15м. стоїть мама та дитина. За першим разом він забирає маму в обруч і «перевозить» на лінію старту. біжить назад і забирає дитину і також перевозить її на лінію старту.

Перегони на колісницях

Батьки імітують колісницю, складають руки, утворюючи «стілець». Їх дитина – «вершник». За сигналом батьки складають «стілець», на який сідає «вершник» і переносять дитину до визначеного місця (10 – 15м.) і назад.

Конкурс капітанів (дитина)

Біг з естафетною паличкою.

Ведучий . Розпочинаємо змагання серед учнів 7-11 класів «Біг 100 метрів».

Запрошуємо представників від класів.

 

Ведучий . Запрошуємо учасників до змагань «Старти надії» команди 5 -6 класів.

«Старти надії” 5-6 кл

Хто швидше?

Перший учасник команди тримає в руці естафетну паличку. Перед ним на відстані 15 метрів обруч. За командою «руш» учасник біжить до стійки, оббігає її, повертається назад, передає естафетну паличку наступному учаснику команди, який виконує це завдання і передає естафету далі.

Хокей

Перший учасник тримає в руці клюшку. Перед ним на відстані 10 м. знаходиться обруч. За командою «руш» учасник веде м’яч клюшкою до обруча, оббігає його, повертається назад, передаючи естафету наступному учаснику команди.

Стрибки через обруч

Команди шикуються в колони на відстані 10 м. дівчата напроти хлопців. У перших учасників в руках знаходиться обруч. За командою «руш» він стрибає через обруч до зустрічної колони та передає естафету.

Перемагає команда, яка швидше і правильно виконає всі дії.

Тенісист

Перший учасник тримає в руці бадмінтонну ракетку. На ракетці лежить тенісний м’яч. Перед кожною командою на відстані 15м. лежить обруч. За командою «руш» учасник оббігає обруч, повертається назад і передає естафету іншому учаснику.

Ведучий . Запрошуємо учасників до змагань «Естафетний біг 4*100» представники 7 -11класів.

Індивідуальний номер  Яна Лисе6нко «100% щастя»

Нісенгольцева Каріна  «Любіть Україну»

Головний суддя змагань.  Шикування.

Ведучий . Слово для підведення підсумків Малих олімпійських ігор та нагородження учасників надається  директору школи.

Нагородження переможців змагань.

Ведучий . Завершуємо наше свято  традиційно на честь переможців виконаємо гімн школи

Гімн школи

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
© 2021 Конструктор сайтів - uCoz