Неділя, 2019-09-15
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

Призові місця зайняли учні : (2014-2015)

 

з української мови — Шамро Марія (8А клас) — ІІІ місце

з англійської мови — Денисенко Тетяна (10 клас) — 1 місце,

Череда Іван  (9 клас) — І місце

Шамро Марія (8 клас) — ІІ місце

з географії — Солдатов Кирило (9 клас) — ІІІ місце

з математики — Гузєв Андрій (7 А клас) — ІІІ місце

з інформатики — Череда Іван (9 клас) — ІІІ місце

                               Кальян Роман (10 клас) — ІІІ місце

з хімії — Позднякова Валерія (7А клас) — ІІІ місце

з екології — Коваленко Марія (11 клас) — ІІІ місце.

 

Призери міських олімпіад:

2013-2014 н.р.

з української мови та літератури - Шамро Марія (7А клас) - 3 місце;

 

ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Шамро Марія - 7А клас - 2 місце, Денисенко Тетяна - 9А клас - 3 місце, Кібець Юлія - 11 клас - 3 місце;

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

Шамро Марія - 7А клас - 1 місце, Череда Іван - 8 клас - 3 місце, Денисенко Тетяна - 9А клас - 2 місце, Кібець Юлія - 11 клас - 1 місце;

 

з математики  - Шамро Марія (7А клас) - 3 місце;

з історії - Солдатов Кирило (8 клас) - 2 місце, Овдієнко Анна (10 клас) - 3 місце;

з географії - Овдієнко Анна (10 клас) - 2 місце;

з основ інформатики - Череда Іван (8 клас) - 3 місце;

з фізики - Мусієвський Євген (7А клас) - 3 місце;

 

 

2012-2013 н.р.

з англійської мови — Денисенко Тетяна  (8А клас) — 1 місце , Гузєва Ірина (9Б клас) — 3 місце, Хоружа Ольга (11 клас) — 3 місце ;

фізика — Череда Іван  ( 7Б клас) — 2 місце

інформатики — Влахно Ігор (8А клас) — 1 місце

з трудового навчання  - Мусієнко Владислав  ( 8Б) — 3 місце, Шарамко Олександр (11 клас) — 2 місце;

хімії   — Лисенко Дмитро  (11 клас) — 3 місце;

астрономії — Павлоцький Олександр (10 клас) — 1 місце, Лисенко Дмитро (11 клас) — 1 місце

основи економіки — Котеленець Альона   (11 клас) — 3 місце;

основ екології — Нету Телма (11 клас) — 2 місце

 

2011-2012 н.р.

 

 з української  мови та літератури — Денисенко Тетяна ( 7А клас) — 2 місце, 

з англійської мови — Кібець Юлія  (9Б клас) — 2 місце Шумицький Дмитро (11 клас) — 3 місце;

з правознавства — Кашуба Тетяна  (9А клас) — 3 місце, Дяченко Олена (11 клас) — 3 місце;

математики  — Череда Іван  ( 6Б клас) — 3 місце,

з трудового навчання  - Мусієнко Владислав  (9 А клас) — 3 місце, Говорун Олександр (11 клас) — 2 місце;

географії  — Юрченко Владислав  (10 клас) — 3 місце;

основи економіки — Лавріненко Сергій  (11 клас) — 2 місце.

 

2010-2011 н.р.

Українська мова:

Кібець Юлія — І місце, 8 клас, вчитель Тарасенко Л.Г.

Дяченко Олена — І місце, 10 клас, вчитель Мосієнко І.М.

Троценко Ганна — І місце, 11 клас, вчитель Кочергіна Л.В.

Англійська мова:

Троценко Ганна — І місце, 11 клас, вчитель Ворона С.П.

Історія:

Ведмідська Оксана — І місце, 11 клас, вчитель Рудик Ж.М.

Правознавство:

Нижеборець Дмитро — ІІІ місце, 9 клас, вчитель Юзвик Л.О.

Дяченко Олена — ІІІ місце, 10 клас, вчитель Юзвик Л.О.

Новак Оксана — І місце, 11 клас, вчитель Юзвик Л.О.

Хімія:

Самарська Яна — ІІІ місце, 8 клас, вчитель Квач Н.М.

Лавріненко Сергій — ІІІ місце, 10 клас, вчитель Квач Н.М.

Основи екології:

Сурай Ольга — ІІІ місце, 10 клас, учитель Лукаш Т.А.

Астрономія:

Мархель Денис — ІІІ місце, 10 клас, учитель Анікін Д.Г.

Трудове навчання:

Мусієнко Євген — ІІІ місце, 9 клас, учитель Черненко Ю.В.

Говорун Олекандр — ІІ місце, 10 клас, учитель Черненко Ю.В.

 

Переможці обласних олімпіад:

2011-2012 н.р.

Кібець Юлія — диплом ІІІ ступеня з англійської мови

 

2010-2011 н.р.

Новак Оксана — диплом ІІ ступеня з правознавства

Говорун Олександр — диплом ІІІ ступеня з трудового навчання

 

 

 

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
© 2019 Конструктор сайтів - uCoz