Субота, 2017-11-25
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

 

Методичне об'єднання вчителів з початкової освіти

Каїка Наталія Григорівна - голова методоб'єднання, вища категорія

Онищенко Лариса Миколаївна —вчитель з початкової освіти, вища категорія

Мірошниченко Світлана Андріївна —вчитель з початкової освіти, вища категорія

Івахненко Лілія Михайлівна -вчитель з початкової освіти, вища категорія

Захарова Світлана Михайлівна —вчитель з початкової освіти, вища категорія

Марченко Тетяна Володимирівна — вчитель з початкової освіти, спеціаліст, старший учитель

Леута Яна Станіславівна —вчитель з початкової освіти, перша категорія

Вертелецька Вікторія Володимирівна — вчитель з початкової освіти, вища категорія

Анікіна Олена Борисівна - вчитель з початкової освіти, перша категорія

Мірошниченко Інна Сергіївна — вчитель з початкової освіти, друга категорія

Купрій Людмила Вікторівна— вихователь групи продовженого дня, спеціаліст

Завітневич Олена Олександрівна — вихователь групи продовженого дня, ІІ категорія)

Шкарлат Любов Миколаївна — асистент вчителя, спеціаліст

Хорт Марина Костянтинівна — асистент вчителя, магістр

 

Методичне об'єднання вчителів української мови

Мосієнко Ірина Миколаївна - голова методоб'єднання, вчитель української мови та літератури, (вища категорія, старший учитель)

Тарасенко Любов Григорівна - учитель української мови та літератури( вища категорія)

Симиряко Ольга Юріївна - учитель української мови та літератури (перша категорія)

Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель української мови та літератури (вища категорія)

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети гуманітарного циклу

Шевченко Наталія Миколаївна- голова методоб'єднання, вчитель російської мови та світової літератури(вища категорія)

Ященко Людмила Володимирівна - учитель російської мови та світової літератури (вища категорія,учитель-методист, заслужений учитель України)

Макарійчук Ніла Миколаївна - учитель російської мови та світової літератури(вища категорія, учитель-методист)

Рудик Жанна Миколаївна - заступник директора з виховної роботи , учитель історії, (вища категорія, старший учитель)

Білоус Лілія Олександрівна - учитель історії та правознавства (друга категорія)

Методичне об'єднання вчителів англійської мови

Логінова Антоніна Юріївна - голова методоб'єднання, вчитель англійської мови ( вища категорія)

Ворона - вчитель англійської мови (вища категорія, старший учитель)

Яременко Лариса Іванівна-вчитель англійської мови(вища категорія)

Леута Яна Станіславівна — вчитель англійської мови ( перша категорія )

Литвиненко Оксана Володимирівна — вчитель англійської мови (вища категорія)

 

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети природничо-математичного циклу

Анікін Денис Георгійович - голова методоб'єднання, учитель фізики та математики (вища категорія)

Єрмак Олег Анатолійович - учитель інформатики та математики (вища категорія)

Симиряко Микола Іванович — учитель фізики та математики (вища категорія, старший учитель)

Томилець Тетяна Олександрівна - учитель біології ( друга категорія )

Желіба Людмила Іванівна - вчитель хімії ( перша категорія )

Кривошей Лариса Федорівна — вчитель географії (вища категорія, старший учитель)

 

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу

Тимченко Ірина Василівна— вчитель трудового навчання, вища категорія, керівник гуртка-методист

Бондаренко Галина Олексіївна - учитель музики (перша категорія)

Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель образотворчого мистецтва (вища категорія)

Макарійчук Ніла Миколаївна — учитель художньої культури ( вища категорія, учитель-методист)

Черненко Юрій Васильович - учитель трудового навчання(вища категорія, старший учитель)

Творча група за програмою "Крок за кроком до здоров'я"

Бондаренко Наталія Миколаївна — учитель фізкультури (вища категорія, старший учитель)

Дурас Дмитро Вікторович — учитель фізкультури (перша категорія)

Гуріненко Лариса Григорівна - педагог-організатор валеологічного напрямку (спеціаліст)

Ільєнко Марія Іванівна - медична сестра

Кожукало Юлія Володимирівна - практичний психолог, соціальний педагог

Щеголева Ірина Петрівна — педагог-організатор

 

 

 

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Педагогічна преса
© 2017 Конструктор сайтів - uCoz