Четвер, 2020-11-26
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

Кожен вчинок має наслідок!

 На сьогоднішній день проблема правопорушень неповнолітніх є і залишається однією з гострих проблем українського суспільства.

У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці. Це природно і навіть корисно для підлітка – все це частина дорослішання. Але така поведінка може призвести до порушення прав інших дітей та закону.

27 січня 2020 року серед учнів 7-Б, 8-А та 10 класів старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Прилуцького відділу поліції Пироженко Т.А. була проведена лекція "Найпоширеніші правопорушення серед неповнолітніх та відповідальність за них". 

Під час даного заходу учні мали змогу дізнатись статистику найпоширеніших правопорушень серед неповнолітніх міста Прилуки та їх наслідки, а також отримати відповіді на запитання, які їх цікавили та хвилювали.

 

 

Вибір професії - важливий крок в житті 

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

17 грудня 2019 року у рамках реалізації профорієнтаційного проекту «Обери професію-обери майбутнє» учні 9-Б класу завітали до Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ на інтерактивний профорієнтаційний захід «Професії нашого міста».

Фахівець з профорієнтації Ірина Микитченко ознайомила учнів із ситуацією на місцевому і регіональному ринках праці та перспективами їх розвитку, актуальними професіями, ринкоутворюючими підприємствами. Під час «ПрофіКвесту: Пізнай світ професій» школярі у цікавій формі визначали робітничі професії, затребувані для міста, ознайомились за допомогою відеороликів з професіограмами професій, пройшли комп’ютерне профдіагностичне тестування на визначення професійної спрямованості особистості. Учасники квесту отримали інформаційні брошури «Навігатор вибору професій», флаєр «Твій шлях у світ професій» та за активну участь були нагороджені заохочувальними призами.

 

 

Життя - це щастя!

Життя – це яскравий світ, для кожного він особистий і особливий. Наше життя – у наших руках, і те як ми його побудуємо, яким змістом його наповнимо, залежить лише від нас. 

19 листопада 2019 року для учнів 9-А класу було проведене тренінгове заняття "Життя - це щастя!".

 

 

Подорож у світ емоцій

Однією з актуальних проблем сьогодення в закладах загальної середньої освіти є агресивна поведінка учнів молодшого шкільного віку. Тому з метою розвитку навичок конструктивної взаємодії та послаблення агресивних реакцій серед молодших школярів психологом закладу було впроваджено профілактичну програму "Подорож у світ емоцій". 

Протягом листопада-грудня 2019 року заняття з даної програми проводились у 4-их класах. 

 

 

Правила безпечної поведінки

31 жовтня 2019 року серед учнів 2-А та 2-Б класів було проведене заняття інформаційного та профілактичного характеру "Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки".

 

 

Ми дружні хлопці та дівчата 

Для першокласника дуже важливо відчути себе прийнятим в шкільну сім’ю, реалізувати своє бажання бути почутим і зрозумілим, тому, для того, щоб познайомити дітей один з одним, створити загальну доброзичливу атмосферу  29 жовтня 2019 року для учнів 1-Б класу було проведене ігрове заняття "Ми дружні хлопці та дівчата".

 

 

Наш клас - дружна сім'я

25 жовтня 2019 року для учнів 4-А класу було проведене тренінгове заняття "Наш клас - дружна сім'я", де учні мали змогу дізнатись один про одного багато цікавого, згуртуватись, адже дружній колектив - запорука успіху.

  

 

 

Булінг - найпоширеніше явище сьогодення

19 вересня 2019 року серед учнів 6-А класу було проведене тренінгове заняття "Булінг - найпоширеніше явище сьогодення", на якому учні мали змогу поспілкуватись між собою, обговорити різні ситуації, які були їм запропоновані.

 

 

Булінг під загрозою

17 вересня 2019 року серед учнів 4-Б класу був проведений перегляд та обговорення відеороликів про булінг "Булінг під загрозою. Секретні матеріали", "Твоє право. Відповідальність за булінг".

 

 

Вивчення адаптації до навчання в старшій школі учнів 5-их класів 2019-2020 н.р.

У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу.

Одним із цих етапів є перехід учнів початкової школи у середню. П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, визнають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки. Це відкриває великі можливості для виховних впливів.

Для вивчення адаптаційного періоду п'ятикласників протягом вересня-жовтня 2019 року психологом закладу були здійснені спостереження за учнями на уроках, їх поведінкою, активністю, а також проведене психодіагностичне дослідження рівня адаптації до навчання в старшій школі.

 

Вивчення адаптації учнів 1-их класів 2019-2020 н.р.

Початок навчання дитини в 1-му класі - складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності - це й нові контакти, нові стосунки, нові обов'язки. 

Для визначення рівня адаптації першокласників до навчання в школі протягом вересня психологом школи проводились спостереження за поведінкою учнів на уроках та проведене психодіагностичне дослідження для визначення рівня адаптації першокласників до навчання в школі. 

 

 

Установчий семінар для шкільних координаторів Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу»

14 березня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбувся установчий семінар для шкільних координаторів Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Участь у семінарі взяли 10 осіб з Прилуцького, Корюківського, Коропського, Ріпкинського районів та м. Прилуки, які пройшли за результатами конкурсного відбору у Всеукраїнський проект.

У Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» працюватиме і Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 (шкільний координатор: Кожукало Ю.В., соціальний педагог).

Під час семінару були обговорені такі питання: мета, основні завдання, стратегія і концепція Всеукраїнського проекту, планування подальшої роботи у проекті. Учасники семінару поділилися своїм позитивним досвідом згуртованості суб’єктів освітнього процесу та отримали відповідні сертифікати.

 

 
 

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
© 2020 Конструктор сайтів - uCoz