Середа, 2020-08-12
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

 

Методичне об'єднання вчителів початкової школи

Вертелецька Вікторія Володимирівна - голова методоб'єднання, вища категорія

Онищенко Лариса Миколаївна —вчитель початкової школи, вища категорія, старший учитель

Мірошниченко Світлана Андріївна —вчитель початкової школи, вища категорія, старший учитель

Івахненко Лілія Михайлівна -вчитель початкової школи, вища категорія, старший учитель

Захарова Світлана Михайлівна —вчитель початкової школи, вища категорія, старший учитель

Марченко Тетяна Володимирівна — вчитель початкової школи, молодший спеціаліст, ХІІ кваліфікаційний розряд, старший учитель

Леута Яна Станіславівна —вчитель початкової школи, перша категорія

Каїка Наталія Григорівна— вчитель початкової школи, вища категорія, старший учитель

Мірошниченко Інна Сергіївна — вихователь ГПД, друга категорія

Купрій Людмила Вікторівна— вихователь групи продовженого дня, друга категорія

Завітневич Олена Олександрівна —асистент вчителя, перша категорія

Шкарлат Любов Миколаївна — асистент вчителя

Мережко Тетяна Валеріївна — асистент вчителя

Хорт Марина Костянтинівна — асистент вчителя

Михуля Антон Михайлович - вчитель інформатики початкових класів, друга категорія  

Методичне об'єднання вчителів української мови

Мосієнко Ірина Миколаївна - голова методоб'єднання, вчитель української мови та літератури, (вища категорія, старший учитель)

Тарасенко Любов Григорівна - учитель української мови та літератури( вища категорія)

Симиряко Ольга Юріївна - учитель української мови та літератури (перша категорія)

Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель української мови та літератури (вища категорія)

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети гуманітарного циклу

Шевченко Наталія Миколаївна- голова методоб'єднання, вчитель російської мови та світової літератури(вища категорія)

Ященко Людмила Володимирівна - учитель зарубіжної літератури (вища категорія,учитель-методист, заслужений учитель України)

Макарійчук Ніла Миколаївна - учитель зарубіжної  літератури(вища категорія, учитель-методист)

Рудик Жанна Миколаївна - заступник директора з виховної роботи , учитель історії, (вища категорія, старший учитель)

Джевага Лілія Олександрівна - учитель історії та правознавства (перша категорія)

Методичне об'єднання вчителів англійської мови

Логінова Антоніна Юріївна - голова методоб'єднання, вчитель англійської мови( вища категорія,старший учитель )

Леута Яна Станіславівна — вчитель англійської мови ( перша категорія )

Литвиненко Оксана Володимирівна — вчитель англійської мови (вища категорія, старщий учитель)

Копчалюк Наталія Олександрівна - вчитель англійської мови, спеціаліст

 

 

 

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети природничо-математичного циклу

Анікін Денис Георгійович - голова методоб'єднання, учитель фізики та математики (вища категорія)

Єрмак Олег Анатолійович - учитель інформатики та математики (вища категорія, старший учитель)

Симиряко Микола Іванович — учитель фізики та математики (вища категорія, старший учитель)

Томилець Тетяна Олександрівна - учитель біології ( перша категорія )

Желіба Людмила Іванівна - вчитель хімії ( вища категорія )

Кривошей Лариса Федорівна — вчитель географії (вища категорія, старший учитель)

Савченко Максим Олексійович - вчитель інформатики, друга категорія

 

Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу

Тимченко Ірина Василівна— вчитель трудового навчання, вища категорія, керівник гуртка-методист

Маричевська Юлія Ігорівна - учитель музики (друга категорія)

Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель образотворчого мистецтва (вища категорія)

Макарійчук Ніла Миколаївна — учитель художньої культури ( вища категорія, учитель-методист)

Черненко Юрій Васильович - учитель трудового навчання(вища категорія, старший учитель)

 

 

 

Творча група за програмою "Крок за кроком до здоров'я"

Бондаренко Наталія Миколаївна — учитель фізкультури (вища категорія, старший учитель)

Дурас Дмитро Вікторович — учитель фізкультури (вища категорія)

Гуріненко Лариса Григорівна - педагог-організатор валеологічного напрямку (перша категорія)

Кожукало Юлія Володимирівна - практичний психолог, соціальний педагог (перша категорія)

Костриця Тетяна Сергіївна — педагог-організатор

 

 

 

 

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
© 2020 Конструктор сайтів - uCoz