Вівторок, 2024-03-19
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

Медичне обстеження всі працівники школи пройшли до початку навчального року. За вчасне проходження медогляду відповідала персонально. Питання стану медичного огляду, роботи з профілактики захворювань серед школярів та профілактичних щеплень заслухано на нараді при директорові .

У підсумку це призвело до поліпшення забезпеченості навчального закладу первинними засобами надання першочергової медичної допомоги, навчанню працівників та учнів старших класів діям щодо надання долікарської допомоги тощо. На постійному контролі тримала питання охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів і працівників. Особисто контролювала у вересні 2017 року організацію медогляду учнів школи і його проходженням, інформуванням батьків про результати медогляду та оформленням листів здоров'я учнів. Упродовж звітного періоду було зареєстровано 2 нещасних випадки. Це Воєводіна Анастасія, 5А клас (перелом лівої променевої кістки); Коваленко Руслан, 5А клас ( забій п“ятого пальця правої кисті), хоча у минулому навчальному році не було жодного.

Збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та всього населення є найважливішим завданням держави і суспільства. Без грамотного, цілеспрямованого вирішення проблеми формування культури здоров’я учнів, використання ефективних оздоровчих технологій, нетрадиційних підходів, школа позбавлена можливості виконувати своє завдання зі збереження здоров’я школярів.

Реалізація цільової комплексної програми «Крок за кроком до здоров'я» є невід’ємною і пріоритетною складовою діяльності навчального закладу і діяльності директора зокрема.

З метою спонукання дітей і дорослих, в першу чергу батьків, дбати про здоров'я, в школі проводиться поглиблений медичний огляд всіх учнів.

На основі результатів, отриманих під час медичного обстеження формуються групи, до яких входять учні із захворюваннями органів зору, сколіотичну поставу та сколіоз.

В 2017 році за результатами медичного обстеження було сформовано 17 груп для занять лікувальною фізкультурою з діагнозом сколіоз 9 учні - 1,8 %, сутула спина 7 учнів – 1,4 % та сколіотична постава 95 учнів 18,8 % .

Також 17 груп для занять по зору 82 ученя – 16,5 %.

Щорічно учні нашої школи мають можливість пройти обстеження УЗД щитовидної залози. Учні отримати рекомендації лікаря медичного центру "Сервіс" Любченко О.В.

Порівнюючи обстеження лікарем під час шкільного медичного огляду та обстеження на УЗД з 30 учнів в яких виявили дифузний зоб лікарем-ендокринологом наощуп підтвердилося лише в 12 дітей.

За результатами медогляду оформлені «Листки здоров’я» які розміщуються у кожному класному журналі. Вони містять результати медогляду дітей, рекомендації щодо фізичної групи для кожного учня. На протязі року здійснюється спостереження за дітьми, які перебувають на диспансерному обліку.

Найбільший відсоток хворих дітей мають хірургічну патологію: сколіоз, сколіотичну поставу, сутулу спину, хвороби органів зору.

На 2018-2019 навчальний рік поставлені такі завдання:

  • аналіз щорічного медогляду 2018 року (вересень) та організація роботи в напрямку реабілітації здоров’я;

  • порівняння показників хірургічної патології 2017 року з 2018 роком (вересень);

  • систематичний контроль з боку вчителів, педагога – організатора, батьків ( на протязі року);

  • контроль за роботою ЛФК.

    З медогляду 2017 року прослідковано стабільність захворювань органів зору 82 дитина (16,5 %). Тому з метою профілактики короткозорості класним керівникам звернути увагу при розсадці учнів на початку навчального року.

    У школі для визначення рівня фізичного розвитку дітей проводяться тестування учнів 1-4 класів та майбутніх першокласників за тестами О.Д.Дубогай. З них ми маємо змогу простежити, як дитина розвивається, наскільки міцні її м’язи, чи здатна вона переносити фізичні навантаження, адже від цих показників залежить і її навчання, і психоемоційний стан.

    Проводячи тестування майбутніх першокласників, ми бачимо, скільки дітей приходить до школи фізично непідготовленими бо це провокує виникнення низки захворювань, швидку втомлюваність і небажання вчитися.

    При проведенні тестування майбутніх першокласників 2018 н. р. та визначенні РФР (рівня фізичного розвитку) було виявлено, що серед 47 протестованих дітей 11 осіб є фізично непідготовленими, їх руховий вік не відповідає паспортному, тому ці діти потребують більшої уваги.

У річному плані школи передбачені щорічні свята, які стали для нас традиційними.

Спортивні свята проводяться в національно – патріотичному напрямку, що пов’язано з науково методичною проблемою школи «Формування національного-свідомого громадянина, патріота на основі загальнолюдських цінностей в контексті діяльності школи сприяння здоров’ю» і потребують барвистого оформлення, музичного супроводу, яскравих виступів які спрямовані на виховання душевності, сердечності, любові.

В осінній період проводиться свято Малих олімпійських ігор – це спортивне дійство, яке згуртовує і захоплює, навчає і виховує, а головне: сприяє зміцненню шкільної сім'ї. В залежності від місця проведення підбираються відповідні естафети але окрім ігор і фізичних вправ у сценарій свята включаються концертні номери, пісні, танці, запрошуються представники спортивних секцій та клубів .

В зимовий період за результатами тестувань проведено Ігри Чемпіонів. Участь у святі приймали учні, які досягли найвищих результатів за тестуваннями професора пед. наук О.Д. Дубогай ( стрибки в довжину, прес, стрибки на скакалці).

Переможці змагань отримали медалі та подарунки.

Традиційним святом яке завершує навчальний рік є Свято руху – це свято ритміки, художньої гімнастики і яскравих костюмів. В 2018 році журі конкурсу оціювали виступи за традиційно розробленою схемою (визначення місць).

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», рішень виконавчого комітету міської ради від 27.03.2018 № 104 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2018 року», міської ради (42 сесія 7 скликання) від 23.04.2018 №7 «Про утворення дитячих закладів відпочинку», наказу управління освіти Прилуцької міської ради від 07 травня 2018 року № 93 у школі створено пришкільний табір з денним перебуванням “Троянда” ( наказ по школі від 23 травня 2018 року № 108). Питання оздоровлення контролюю особисто. На базі школи цьогоріч оздоровилося 132 чол. З них:

  • малозабезпечені — 4 чол.

  • багатодітні — 6 чол.

  • АТО — 3 чол.

  • талановиті та обдаровані — 29 чол.

  • диспансерний облік — 23 чол.

  • переселенці — 2 чол.

  • діти працівників агропромислового комплексу — 3 чол.

  • діти-інваліди — 1 чол.

  • за кошти батьків — 32 чол.

  • без харчування — 24 чол.

    У цьому році, як і в минулому, мною було ініційовано створення при таборі з денним перебуванням загони спортивного туристичного та екологічного напрямку.

    Самим приємним є те, що відгуки дітей про такий вид діяльності дуже позитивний.

    Діяльність шкільної бібліотеки спрямована на виконання завдань, які висуває перед нею перебудова всіх складових компонентів сучасної школи. І, безумовно, долучатися до цих завдань директору доводиться постійно.

    З метою реалізації цих завдань робота бібліотеки здійснювалась у таких напрямках:

  • формуванна та забезпечення книжкових фондів;

  • організація інформаційно-бібліографічного обслуговування читачів;

  • формування бібліотечно-бібліографічних знань та умінь читачів;

  • організація роботи щодо сприяння гуманізації навчально-виховного процесу та духовного становлення школяра.

    Згідно з планом комплектування фондів бібліотеки в 2017-2018 навчальному році маємо такі аналітико-статистичні показники забезпечення навчальною літературою:

    1 класи — здійснити замовлення

    2 класи — 95% ( не вистачає — літературного читання, українськиї мови - 5 книг, англ. мови — 9 примірників)

    3 класи — 92%

    4 класи — 97%

    5 класи — здійснили замовлення

    6 класи - 76%, за рахунок перерозподілу між школами маємо - 95%(не вистачає 2 комплектів підручників)

    7 класи — 70%

    8 класи — 100%

    9 класи — 100%

    10 класи — здійснили замовлення

    11 класи — 95%.

    До фонду художньої літератури надійшла 1 книга, 12 книг подарували учні школи під час проведення акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».

    Протягом року була оформлена підписка на 11 учбово-методичних періодичних видань.

    Фонди звільнилися від застарілих, фізично зношених видань. Так з фондів бібліотеки було вилучено 1204 екземплярів книг.

    Створена і постійно поповнюється новою інформацією бібліотечна сторінка на шкільному сайті, оновлена електронна база данних обліку підручників.

    Читацька активність учнв протягом року збільшилась і становить 89% (у минуломі році — 81%).

    Більш активну роботу необхідно проводити з боржниками. Усунути цей недолік допоможе робота з класними керівниками, індивідуальна робота з учнями та їх батьками.

Матеріально-технічна база навчального закладу завжди буде основною і запорукою успіху діяльності любого навчального закладу і нашого в тому числі. Украй важливим залишається сьогодні питання забезпечення належних умов для навчання та виховання дітей. Матеріальна база повинна відповідати сучасним стандартам.

Ефективно вирішувалися господарські проблеми навчального закладу в органах державної влади та місцевого самоврядування. До цієї роботи залучала членів батьківського комітету. У цьому навчальному році батьки школи забезпечили:

  • придбання меблів лоя початкової школи - 7510 грн.

  • придбання шафи 3-х секційної дитячої — 4700 грн.

  • придбання роутера — 600 грн.

  • придбання електричних написів «Вихід» - 4 шт. - 2000 грн.

  • придбання телевізорів ERGO — 15000 грн.

  • придбання канцтоварів — 600 грн.

  • придбання комплектуючих матеріалів до відеокамери — 1400 грн.

  • придбання мишок, килимків для кабінету інфоратики — 1000 грн.

  • придбання миючих, чистящих, деззасобів — 5270 грн.

  • придбання медикаментів для школи — 5000 грн.

  • придбання електротоварів, ламп ЛЕД-лампа свтлодіодна— 5000 грн.

  • придбання подарунків на свято Миколая — 1000 грн.

  • придбання солодких призів для учасників свята руху — 1000 грн.

  • придбання будматеріалів для ремонту — 3300 грн.

  • ремонт фундаменту фізкабінету, східців медичного кабінету, початкової школи, основної школи — 3500 грн.

  • ремент коридору початкової школи — 4500 грн.

  • ремонт водомережі в харчоблоці — 2200 грн.

    • придбання медалей, грамот на свято олімпійських ігор — 1200 грн.

      Таким чином, станом на 12.06.2018 року реалізовано - 64780 грн.

      Батьківський комітет та Рада школи стали такими органами громадського самоврядування, які насамперед зосередили свою роботу на організації турботи про матеріальну підтримку школи, створюючи тим самим, безпечні умови для життя і здоров'я дітей, і ми, я особисто, вдячні їм за це.

       

       

      Тож приходиться брати на себе відповідальність у виборі заповідей успішного управлінця і відповідати їм. Тільки тоді можна відчувати себе повноправним господарем свого життя. Цілком і повністю переконана і усвідомлюю, що сучасний директор школи повинен щодня відкривати для себе нові горизонти діяльності, звертати увагу на ті сторони життя свого закладу, які до цього здавалися малозначущими, відчувати себе творцем нової реальності, у якій школа стане авторитетною, впливовою і успішною. Безумовно, тільки у тісній і плідній співпраці з педколективом, громадськістю діяльність директора школи може бути успішною. Тому, дякую всім за співпрацю, підтримку і розуміння. Готова вислухати всі ваші зауваження і пропозиції.
  1. Дякую за увагу! Звіт закінчено.

Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
© 2024 Конструктор сайтів - uCoz