Вівторок, 2018-05-22
Прилуцька загальноосвітня школа №14
Меню сайту
МОНмолодьспорту
Статистика
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Карта проїзду

Медичне  обстеження всі працівники школи пройшли до початку навчального року. За вчасне проходження медогляду відповідала персонально.  Питання стану медичного огляду, роботи з профілактики захворювань серед школярів  та профілактичних щеплень заслухано на нараді при директорові .

   У підсумку це призвело до поліпшення забезпеченості навчального закладу первинними засобами надання першочергової медичної допомоги, навчанню працівників та учнів старших класів діям щодо надання долікарської допомоги тощо. На постійному контролі тримала питання охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів і працівників. Особисто  займалася у вересні 2016 року організацією медогляду учнів школи і контролем за його проходженням та інформуванням батьків про результати медогляду та оформленням листів здоров'я учнів. Упродовж звітного періоду зареєстрованих нещасних випадок не було.

  Збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та всього населення є найважливішим завданням держави і суспільства. Без грамотного, цілеспрямованого вирішення проблеми формування культури здоров’я учнів, використання ефективних оздоровчих технологій, нетрадиційних підходів, школа позбавлена можливості виконувати своє завдання зі збереження здоров’я школярів.

Реалізація  цільової комплексної програми «Крок за кроком до здоров'я» є невід’ємною і пріоритетною складовою  діяльності навчального закладу і діяльності директора зокрема.

Відповідно до розробленої програми «Крок за кроком до здоров'я», щорічно проводиться поглиблений медичний огляд всіх учнів школи, метою якого є спонукати дітей і дорослих (в першу чергу батьків) дбати про своє здоров'я. Проведення поглибленого медогляду дає можливість з'ясувати фактичний стан здоров'я дитини, кількість хворих і відповідно здорових школярів.

         На основі результатів, отриманих під час поглибленого медичного обстеження формуються групи, до яких входять учні із захворюваннями  органів зору, сколіотичну поставу та сколіоз.

В 2016 році за результатами медичного обстеження було сформовано  17 груп для занять лікувальною фізкультурою з діагнозом сколіоз 4 учні -  0,8 %, сутула спина 10 учнів – 2 %  та сколіотична постава  92 учні  – 18,5 % .

Також  17 груп для занять по зору 70 учень – 14 %.

         Щорічно учні нашої школи мають можливість пройти обстеження  УЗД щитовидної залози. Таку можливість вони мали  19 грудня 2016 року. Учні отримати рекомендації лікаря медичного центру "Сервіс" Любченко О.В.

Порівнюючи  обстеження лікарем під час шкільного медичного огляду та обстеження на УЗД з 35 учнів в яких виявили дифузний зоб лікарем-ендокринологом наощуп підтвердилося лише в  8 дітей - дифузний зоб.

За результатами медогляду  оформлені  «Листки здоров’я»  які розміщуються у кожному класному журналі. Вони містять результати медогляду дітей, рекомендації щодо фізичної групи для кожного учня. На протязі року  здійснюється спостереження за дітьми, які перебувають на диспансерному обліку. Окрім цього, медогляд також дає нам можливість встановити, які захворювання мають діти, відповідно до цього вести просвітницьку, профілактичну роботу.

   Найбільший відсоток хворих дітей мають хірургічну патологію: сколіоз, сколіотичну поставу, сутулу спину хвороби органів зору.

   Проводячи тестування майбутніх першокласників, ми  бачимо, скільки дітей приходить до школи фізично непідготовленими бо  це провокує  виникнення низки захворювань, швидку втомлюваність і небажання вчитися.

При проведенні  тестування майбутніх першокласників 2017 н. р. та визначенні РФР (рівня фізичного розвитку) було виявлено, що серед   54  дітей, які пройшли тестування :

5 осіб – з низьким рівнем розвитку .

16 осіб - з нижче середнім рівнем розвитку.

11 осіб – з середнім рівнем розвитку.

11 осіб – з вище середнім рівнем розвитку.

11 осіб – з вищим рівнем розвитку.

Отже,  із 54 протестованих дітей 21 осіб є фізично непідготовленими, їх  руховий вік не відповідає паспортному, тому  ці діти потребують більшої уваги.

   Батькам дані рекомендації стосовно підготовки їх дітей до школи. Контроль та порівняння фізичної підготовки  першокласників буде проведено в вересні. За результатами будуть розроблені рекомендації для дітей які потребують більшої уваги з боку вчителів.

   У річному плані школи передбачені щорічні свята, які стали для нас традиційними.

Основними завданнями яких  є:

-        забезпечити задоволення, радість від фізичних вправ;

-        надати можливість показати свої найкращі досягнення;

-         оздоровити дитину шляхом збільшення рухової активності;

-        виховати естетичні почуття.

Спортивні свята проводяться в національно – патріотичному напрямку,  що пов’язано з науково методичною проблемою школи «Формування національного-свідомого громадянина, патріота на основі загальнолюдських цінностей в контексті діяльності школи сприяння здоров’ю» і потребують барвистого оформлення, музичного супроводу, яскравих виступів які спрямовані на виховання душевності, сердечності, любові. Це і Малі олімпійські ігри і ігри чемпіонів, свято руху.

   На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  рішень виконавчого комітету міської ради від 21.03.2017 № 100 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2017 року»,  міської ради (26 сесія 7 скликання) від 28.04.2017 №6 «Про  утворення дитячих закладів відпочинку», наказу управління освіти Прилуцької міської ради від  05 травня 2017 року № 185  у школі створено пришкільний табір  з денним перебуванням “Троянда” ( наказ по школі від  26 травня 2017 року № 111). Питання оздоровлення контролюю особисто. На базі школи цьогоріч оздоровилося 151 чол. З них:

 • малозабезпечені — 4 чол.
 • багатодітні — 11 чол.
 • АТО — 1 чол.
 • талановиті та обдаровані — 31 чол.
 • диспансерний облік — 43 чол.
 • переселенці — 4 чол.
 • діти учасників бойових дій (Афганістан) — 1 чол.
 • діти працівників агропромислового комплексу — 1 чол.
 • діти-сироти — 1 чол.
 • діти-інваліди — 1 чол.
 • за кошти батьків — 41 чол.
 • без харчування — 12 чол.
 У цьому році мною було ініційовано створення при таборі з денним перебуванням загону спортивного туристичного, екологічного напрямку.

 Самим приємним є те, що відгуки дітей про такий вид діяльності дуже позитивний.

 Діяльність шкільної бібліотеки спрямована на виконання завдань, які висуває перед нею перебудова всіх складових компонентів сучасної школи.

 З метою реалізації цих завдань робота бібліотеки здійснювалась у таких напрямках:
 • формуванна та забезпечення книжкових фондів;
 • організація інформаційно-бібліографічного обслуговування читачів;
 • формування бібліотечно-бібліографічних знань та умінь читачів;
 • організація роботи щодо сприяння гуманізації навчально-виховного процесу та духовного становлення школяра.
 Згідно з планом комплектування фондів бібліотеки в 2016-2017 навчальному році маємо такі аналітико-статистичні показники забезпечення навчальною літературою:

1 класи — 100%

2 класи — 95% ( не вистачає — літературного читання, українськиї мови - 5 книг, англ. мови — 9 примірників)

3 класи — 97% (не вистачає англ. мови — 3 примірники)

4 класи — 97% 

5 класи — 76%, за рахунок перерозподілу між школами маємо - 96%(не вистачає англ. мов — 6, укр мови — 1)

6 класи - 76%, за рахунок перерозподілу між школами маємо - 95%(не вистачає 2 комплектів підручників)

7 класи — 70%

8 класи — 100%

9 класи — здійснили замовлення на контингент 50 учнів

10 класи — 96 % 

11 класи — 100%.

 До фонду художньої літератури надійшло 57 книг, що на 5 примірників менше ніж у минулому році, з яких 10 подарували учні школи під час проведення акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».

 Протягом року була оформлена підписка на 7 учбово-методичних періодичних видань.

 Фонди бібліотеки не лише поповнювалися новими надходженнями, а й звільнялись від застарілих, фізично зношених видань. Так з фондів бібліотеки було вилучено 907 екземпляри книг.

 Створена і постійно поповнюється новою інформацією бібліотечна сторінка на шкільному сайті, створена електронна база данних обліку підручників.

 Бібліотека взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека 2017» з роботою на тему: «Дослідницько-пошукова діяльність краєзнавчого спрямування в роботі шкільної бібліотеки» (результат — переможці в міському етапі та І місце в ІІ обласному етапі конкурсу).

 Читацька активність учнв протягом року збільшилась і становить 89% (у минуломі році — 81%). Постійно відвідують бібліотеку цчні 9 — 11 класів. Спад читацької зацікавленості спостерігається серед учнів 6-х класів. Виправити цю ситуацію допоможуть бесіди з дітьми, батьками, подальше комплектування фонду та його популяризація.

 Більш активну роботу необхідно проводити з боржниками. Усунути цей недолік допоможе робота з класними керівниками, індивідуальна робота з учнями та їх батьками.

 Не може здійснюватися діяльність директора школи без дотримання положень колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом навчального закладу. Бо договір є нормативним актом соціального партнерства, яким регулюються виробничі, трудові і соціально-економічні відносини і узгоджуються інтереси працівників і адміністрації.: Положення договору є нормами прямої дії. Щодо створення умов для забезпечення стабільного розвитку закладу, зайнятості, регулювання трудових відносин, режиму праці і відпочинку, нормування і оплати праці, охорони праці та здоров'я, соціальних гарантій, пільг і компенсацій та соціального партнерства адміністрація і директор школи зокрема свої зобов'язання виконали.

 Батьки надавали кваліфіковану допомогу у вирішенні проблем життя закладу оптимізаціі цієї роботи сприяв розроблений банк батьків за спеціальностями (педагоги, медики, юристи тощо).

 За звітний період на роботу закладу скарг не надходило . Було звернення від батьків учня 1Б класу Виноградова Олексія. Звернення зарєєстроване і розглянуте згідно порядку розгляду.

 Проводила особистий прийом громадян, батьків, вчителів та учнів школи. Намагалася всі проблемні питання вирішувати позитивно. 

Надавала кваліфіковану діагностичну та консультативну допомогу і учням, і батькам, і педагогам.

Матеріально-технічна база навчального закладу завжди буде основною і запорукою успіху діяльності любого навчального закладу і нашого в тому числі. Украй важливим залишається сьогодні питання забезпечення належних умов для навчання та виховання дітей. Матеріальна база повинна відповідати сучасним стандартам.

Ефективно вирішувалися господарські проблеми навчального закладу в органах державної влади та місцевого самоврядування. До цієї роботи залучала членів батьківського комітету. У цьому навчальному році батьки школи забезпечили:
 • придбання лінелоуму для кабінетів № 10,6,4 - 19329 грн.
 • придбання маршрутизатора:
 безпровідного ( роутера) — 540 грн.

 комутатора — 270 грн.
 • придбання 3-х телевізорів для класних кімнат — 17000 грн.(каб.4,6,10)
 • заправка картріджів — 5000 грн.
 • придбання ноутбука в початкову школу — 7500 грн.
 • придбання шафи для одягу — 3600 грн.
 • придбання шафи-пеналу — 1700 грн.
 • придбання канцтоварів — 6000 грн.
 • придбання миючих, чистящих, деззасобів — 6000 грн.
 • придбання медикаментів для школи — 5000 грн.
 • придбання електроламп денного світла — 5000 грн.
 • оплата за інтернет — 1300 грн.
 • передплату періодичних видань — 2000 грн.
 • придбання солодких призів для учасників свята руху — 800 грн.
 • придбання фарби для поточного ремонту — 2000 грн.
 • придбання москітних сіток для вікон — 1000 грн.
 • ремонт коридору початкової школи — 3000 грн.
 • ремонт коридору біля мийки в початковій школі — 3500 грн.
 • придбання медалей, призів на малі олімпійські ігри — 1000 грн.
Таким чином, станом на 14.06.2017 року реалізовано - 91 539 грн.

 Батьківський комітет та Рада школи стали такими органами громадського самоврядування, які насамперед зосередили свою роботу на організації турботи про матеріальну підтримку школи, створюючи тим самим, безпечні умови для життя і здоров'я дітей, і ми, я особисто, вдячні їм за це.

 За бюджетні кошти міської ради здійснено капітальний ремонт туалетів, ремонт харчоблоку, мийки в початковій школі.

 Від тютюнової кампанії передано на баланс школи принтер — НР-2300, принтер НР-4650, копіювальний центр на суму — 6600 грн.

 За постійну спонсорську підтримку хочу висловити слова вдячності батькам школи і зокрема, Гуменній О. , Щербині В.О., Сірому А.Л., Балабусі О.В., Мозговій Ю.В., Ткаченку А.М., Когута В.

Спонсором школи за цей рік став ПРАТ «Прилуцький м'ясокомбінат», який подарував телевізор «VSNGA», шафу для одягу з антресоллю. Депутатом міської ради Рожком М.В. було спонсовано продукти на змагання «Джура».

Благодійним фондом «Сильна Україна» було зроблено підвісну стелю на 2 поверсі та придбаний лінолеум для учительської основної школи.

У здійсненні ремонтних робіт багаторазову допомогу надавав Луцак В.Г. Неодноразову спонсорську допомогу надавала компанія ТІМ.

 Важливішим із завдань, які ставлю перед собою як директором і адміністрацією – це побудова прогностичної моделі сучасної школи. Тобто:
 • я (ми) знаю, яким хочу бачити результат своєї праці;
 • я чітко знаю, яким має бути колектив, здатний творчо і ефективно навчати, виховувати учнів, сприяти їх всебічному розвитку;
 • я (ми) визначалася на пріоритетах і цінностях , які обрані мають певну специфіку і повинні зробити особливим даний навчальний заклад ( з врахуванням умов, матеріальної бази, контингенту і т.д.). І діяльність наша, і моя зокрема, буде здійснюватись в рамках забезпечення умов, інтелектуального, соціального, морального і фізичного розвитку та саморозвитку учнів, виховання громадянина – патріота; забезпечення знань з базових навчальних предметів на рівні вимог сучасної школи шляхом реалізації нових концепцій навчання та прогресивних технологій; впровадження цільової комплексної програми “Крок за кроком до здоров’я”, здійснення експериментальної та пошукової роботи. А в цьому процесі ми маємо бути невід’ємні одне від одного. 
 • Сильнішими всього і всіх бувають ті, хто направляє сили на добрі справи. Всі мої помисли, ідеї націлені на добро. Але керівник сам по собі не може і ніколи не зможе стати сильним. Тільки в єдності наших думок і дій — наша сила. То ж, бажаю всім здоров'я і успіху, творчої наснаги, терпіння і розуму, справжньої вчительської мудрості, миру в душі і нашій Україні.
 • Дякую всім за співпрацю, підтримку і розуміння. Готова вислухати всі ваші зауваження і пропозиції.
Block title
Спілкування
Пошук
Музична скринька
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Педагогічна преса
© 2018 Конструктор сайтів - uCoz