Методичне об'єднання вчителів початкових класів
Каїка Наталія Григорівна - голова методоб'єднання, класний керівник 4-А класу (вища категорія)
Онищенко Лариса Миколаївна — класний керівник 3-Б класу (вища категорія)
Мірошниченко Світлана Андріївна — класний керівник 3-А класу ( вища категорія)
Івахненко Лілія Михайлівна -класний керівник 4-Б класу (вища категорія)
Захарова Світлана Михайлівна — класний керівник 1-А класу ( вища категорія)
Марченко Тетяна Володимирівна — класний керівник 1-Б класу,(спеціаліст, старший учитель)
Леута Яна Станіславівна — класний керівник 2-Б класу (ІІ категорія)
Грінько Ірина Олександрівна —класний керівник 2-А класу( вища категорія)
Анікіна Олена Борисівна - вчитель початкових класів (І категорія)
Вертелецька Вікторія Володимирівна — вихователь групи продовженого дня ( вища категорія)
Купрій Людмила Вікторівна— вихователь групи продовженого дня ( спеціаліст)
Завітневич Олена Олександрівна — вихователь групи продовженого дня (ІІ категорія)
Методичне об'єднання вчителів української мови
Мосієнко Ірина Миколаївна - голова методоб'єднання, вчитель української мови та літератури, (вища категорія, старший учитель)
Тарасенко Любов Григорівна - учитель української мови та літератури( вища категорія)
Трипутіна Ольга Юріївна - учитель української мови та літератури (ІІ категорія)
Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель української мови та літератури (вища категорія)
Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети гуманітарного циклу
Шевченко Наталія Миколаївна- голова методоб'єднання, вчитель російської мови та світової літератури(вища категорія)
Ященко Людмила Володимирівна - учитель російської мови та світової літератури (вища категорія,учитель-методист, заслужений учитель України)
Макарійчук Ніла Миколаївна - учитель російської мови та світової літератури(вища категорія,вчитель-методист)
Рудик Жанна Миколаївна - заступник директора з виховної роботи , учитель історії, (вища категорія, старший учитель)
Білоус Лілія Олександрівна - учитель історії та правознавства (спеціаліст)
Методичне об'єднання вчителів англійської мови
Логінова Антоніна Юріївна - голова методоб'єднання, вчитель англійської мови ( вища категорія)
Ворона - вчитель англійської мови (вища категорія, старший учитель)
Яременко Лариса Іванівна-вчитель англійської мови(ІІ категорія)
Леута Яна Станіславівна — вчитель англійської мови ( ІІ категорія )
Литвиненко Оксана Володимирівна — вчитель англійської мови (І категорія)
Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети природничо-математичного циклу
Анікін Денис Георгійович - голова методоб'єднання, учитель фізики та математики (вища категорія)
Кошова Юлія Олексіївна — заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики (вища категорія, старший учитель)
Єрмак Олег Анатолійович - учитель інформатики та математики (вища категорія)
Симиряко Микола Іванович — учитель фізики та математики (вища категорія)
Томилець Тетяна Олександрівна - учитель біології ( спеціаліст)
Желіба Людмила Іванівна - вчитель хімії ( ІІ категорія )
Квач Наталія Миколаївна — вчитель хімії ( вища категорія)
Кривошей Лариса Федорівна — вчитель географії (вища категорія, старший учитель)
Методичне об'єднання вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу
Гіль Наталія Іванівна — вчитель обслуговуючої праці ( вища категорія)
Бондаренко Галина Олексіївна - учитель музики (І категорія)
Тіпікіна Вікторія Вікторівна - учитель образотворчого мистецтва (вища категорія)
Макарійчук Ніла Миколаївна — учитель художньої культури ( вища категорія, учитель-методист)
Черненко Юрій Васильович - учитель трудового навчання(вища категорія, старший учитель)
Творча група за програмою "Крок за кроком до здоров'я"
Бондаренко Наталія Миколаївна — учитель фізкультури (вища категорія, старший учитель)
Дурас Дмитро Вікторович — учитель фізкультури ( спеціаліст)
Гуріненко Лариса Григорівна - педагог-організатор валеологічного напрямку (спеціаліст)
Науменко Світлана Юріївна - медична сестра
Кожукало Юлія Володимирівна - практичний психолог, соціальний педагог
Шкарлат Любов Миколаївна — педагог-організатор
|